Bílý slon [recenze]: Pomůže skutečně na klouby?

Bolest kloubů obvykle naznačuje, že naše tělo potřebuje menší pauzu. Ale nejen to, také to znamená, že byste jim měli dopřát kvalitní vnitřní výživu, díky které dostanou látky, které jsou důležité pro jejich normální fungování. Víte, co vše můžete očekávat od přípravku na klouby Bílý slon?

Když se řekne bílý slon, většina lidí si představí majestátní zvíře, které nás fascinuje jak svou velikostí, tak překvapivým klidem. (Samozřejmě, pokud ho něco nerozzuří, to pak i bílí sloni ztrácejí svou grácii a mohou být i poměrně dost nebezpeční.)

Trochu znalejší jedinci však vědí, že existuje i značka potravinových doplňků Bílý slon, která je známá nejen pro své elixíry, ale také pro klasické doplňky stravy ve formě kapslí. Jednou z existujících řad je ta, která se orientuje na podporu normálního stavu kloubů, o které bude řeč v našem dnešním textu.

Bílý slon

Bílý slon [recenze]: Pomůže skutečně na klouby? 2

Bílý slon je značka, která (už podle názvu) používá jako symbol slona, který má přinášet štěstí a úspěch. Jelikož měl být přítomen u zrození Buddhy, je mnohými považován za posvátného. Kromě doplňků stravy ve formě elixírů Bílý slon prodává i potřeby pro aromaterapii, knihy a mnoho dalších věcí. Zajímavostí je dále to, že i přes svůj název a prezentaci je značka Bílý slon původem z Česka.

Bílý slon – klouby

 

Jak už bylo řečeno, Bílý slon/White elephant se dostal do širšího povědomí především díky zajímavě vypadajícím elixírům, které konkurují klasickým doplňkům stravy, které známe v tobolkové formě. Každý z nich, včetně toho, který se používá na podporu normálního stavu kloubů, má krásnou etiketu, která na vás dýchne harmonií a klidem. (Takže si ji můžete klidně někam vystavit.)

Co se týče složení elixíru na klouby, najdeme v něm:

 • Glukosamin sulfát
 • MSM
 • Šišák bajkalský
 • Chondroitin sulfát
 • Kyselinu hyaluronovou
 • Bršlici kozí nohu
 • Přesličku rolní
 • Rdesno ptačí

I když jde v některých případech o látky, které nejsou pro použití na klouby moc typické, jde o velmi zajímavé složení, které by určitě stálo za osobní vyzkoušení.

Jak se používá? 

Užívání elixíru na klouby od Bílého slona je poměrně jednoduché. Stačí, když si každý den dáte jednu polévkovou lžíci. Před každým použitím by se měl přípravek protřepat. Co se týče zákalu, ten není známkou toho, že tomuto doplňku stravy něco je. Jedno balení by vám mělo vystačit na 1 měsíc užívání. (Za předpokladu, že tento doplněk stravy bude používat vždy jen jedna osoba.)

Cena a dostupnost

Bílý slon elixír na klouby koupíte na oficiálních stránkách značky. Také ho ale prodávají některé lékárny. Co se týče ceny, ta je v současné chvíli nastavena na magických 888,-.

Zkušenosti zákazníků

Bílý slon [recenze]: Pomůže skutečně na klouby? 3

Bílý slon na klouby je novější řadou, už nyní se ale setkáváme s prvními recenzemi zákazníků, kteří se rozhodli vložit do tohoto doplňku stravy svoji důvěru.

Lidé, kteří se ho rozhodli vyzkoušet nejčastěji říkají, že:

 • Jim vyhovuje
 • Se snadno používá
 • Se jim líbí způsob užívání
 • Má krásnou etiketu
 • Jim pomáhá
 • Jim vyhovovaly už tobolky

Mnoho lidí zná doplňky stravy od Bílého slona (na klouby) ještě ve formě tobolek. Jelikož užívání elixírů není v současné době moc obvyklé a Bílý slon má zajímavě udělané etikety, je pochopitelné, že je uživatelé vnímají pozitivně a výrobky si v záplavě všech ostatních rychle získají pozornost nakupujících.

Vzhledem k zajímavému složení, které obsahuje jak látky, které se běžně používají do doplňků stravy na klouby, stejně jako ty, které zas tak obvyklé nejsou, určitě stojí za to elixír od Bílého slona na klouby při nejbližší příležitosti vyzkoušet.

Také máte s Bílým slonem pozitivní zkušenost?

Napsat komentář