Kloubní výživa Cloubex [recenze]: Vyřeší problémy s klouby?

(aktualizace 27. září 2023 - MUDr. Zdeňka Fantová)

O klouby je třeba začít důkladně pečovat, tím spíš, pokud máte fyzicky namáhavé zaměstnání, věnujete se aktivně sportu nebo jste v pokročilejším věku. Jelikož je na našem trhu k dostání nespočet kloubních výživ, dnes se zaměříme na to, co vše pro vás může udělat doplněk stravy Cloubex.

cloubex recenze

S klouby to není ani trochu jednoduché. Stačí menší úraz nebo přetěžování a může je to na delší dobu vyřadit z provozu. V některých případech se z toho navíc kloub nevzpamatuje už nikdy.

V mnoha případech navíc dochází k nejrůznějším chronickým chorobám kloubů, které nemají (ani po takové době a zkoumání) jasně danou příčinu. Vzhledem k tomu, že mnohdy napadají kloubní chrupavky, které jsou důležité pro normální, plynulý a bezbolestný pohyb, je jasné, že se snažíme ze všech sil, abychom je dostali pod kontrolu.

💡  Nakupujte bezpečně: Cloubex nebo jakoukoli jinou kloubní výživu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Cloubex na Prozdravi.cz

Může vám s tím pomoci kloubní výživa Cloubex, nebo bude lepší, když se podíváte po něčem jiném?

Co je Cloubex?

✅ Cloubex je  vícesložková kloubní výživa, která obsahuje vitamíny a další látky, které se tradičně spojují s normálním stavem kloubů a s bojem proti zánětům.  Jelikož jde o doplněk stravy, Cloubex seženete ve volném prodeji. Nejčastěji na internetu, protože v tuto chvíli není k dostání v lékárnách.

Tip na produkt – Cloubex cloubex na klouby

💊 Kloubní výživa

✅ Obsahuje 12 přírodních látek
✅ Pro správný vývoj a funkci našeho těla
✅ Podporuje funkci pohybového ústrojí

 

Složení

✅ Cloubex obsahuje celkem 12 látek, které by měly přispět k tomu, že bude váš pohybový aparát opět v kondici.

V každé kapsli najdeme:

 • Glukosamin
 • Chondroitin
 • Hydrolyzovaný kolagen
 • Vitamín C
 • L-Lysin
 • L-Methionin
 • MSM
 • Vitamín D

Kompletní složení

Účinné látky V 1 tabletě
Glukosamin sulfát 350 mg
Chondroitin sulfát 250 mg
Hydrolyzovaný kolagen 100 mg
Vitamín C 100 mg
L-Lysin 25 mg
L-metionin 25 mg
MSM 20 mg

 

Je zajímavé, že i když se ve všech oficiálních materiálech dočítáme, že látek by mělo být dohromady 12, jejich vyjmenovaný plný počet jsme nikde neobjevili. A to dokonce ani na oficiálních stránkách e-shopu, kde se ✅ Cloubex primárně prodává. To se nám jeví jako značný nedostatek, který by bylo vhodné nějak napravit. (V tuto chvíli totiž například nemáme nejmenší tušení, jestli je součástí složení kolagen, který je běžnou součástí jiných kloubních výživ, a podobně.)

Dávkování

Kloubní výživa Cloubex [recenze]: Vyřeší problémy s klouby? 2

Doporučené dávkování jsou 1-2 tablety denně. Pokud je situace vážnější, můžete užít až 3 tablety, což je zároveň maximální denní dávka. Teoreticky, při jedné tabletě za den by vám jedno balení mohlo vyjít na 3 měsíce. (Protože je v něm 90 tablet.) Co se týče ceny, jedno balení vás vyjde kolem 600,-, takže jeden měsíc užívání stojí cca 200,-. Cena se ale pohybuje v závislosti na prodejci. (Někde může být i 800,- za jedno balení.)

Může vás vyléčit?

Ačkoliv tomu mnoho nemocných věří, faktem je, že žádná kloubní výživa vás nemůže z vašeho zdravotního problému vyléčit. A to platí i o chronických chorobách kloubů, se kterými si neví rady ani moderní medicína. Dlouhodobé užívání kvalitních přípravků na klouby ale může doplnit klasickou léčbu, kterou řídí váš lékař. Díky tomu můžete zažít úlevu od ztuhlosti, od bolesti kloubů a podobně.

Kloubní výživa Cloubex [recenze]: Vyřeší problémy s klouby? 3

Zkušenosti zákazníků

Nyní se podíváme na to, jak kloubní výživu ✅ Cloubex hodnotili lidé, kteří do ní vložili svou důvěru. Byli s ní spokojení?

Ti spokojení nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Jim pomohla
 • Prospívá celému tělu
 • Se snadno užívá
 • Ho dlouhodobě užívají

Ti nespokojení říkají, že:

Nevýhody
 • Na ně nefunguje
 • Podle zkušeností jejich rodinných příslušníků, kteří ji vyzkoušeli, jde o nekvalitní produkt
 • Jde o drahý a neúčinný produkt

Zkušenosti uživatelů na internetu

cloubex zkušenosti
Zdroj: Heureka.cz
cloubex-hodnoceni
Zdroj: Zbozi.cz
cloubex cena
Zdroj: Heureka.cz
cloubex účinky
Zdroj: Zbozi.cz

 

 

Ačkoliv má doplněk stravy ✅ Cloubex poměrně vysoké hodnocení (ne vždy jde ale o registrované uživatele nebo o ověřený nákup), na vašem místě bychom si vybrali jiný doplněk stravy na klouby. Minimálně už kvůli tomu, že nikde nemůžeme vyhledat informaci o tom, zda je jeho součástí nějaký kolagen, jehož obsah by měl být v dnešní době již standardem.

Alternativy kloubní výživy Cloubex

Řešíte problémy s klouby a hledáte vhodnou kloubní výživu? Na trhu je opravdu velké množství doplňků stravy. Proto jsme pro vás napsali další recenze. Doplněk stravy FlexiMed, želatinové tablety Geloren nebo kloubní výživa Colafit.

 

 

Máte s kloubní výživou Cloubex nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Napsat komentář