MUDr. Petra Střižíková Klimešová – Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře (Opava)

Specializace

všeobecné praktické lékařství, , primární ambulantní péče

📍  Ostrožná 244/27, Opava, 74601

Kontakty

📩   
📞   (+420)
🔗   

Lokalita

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Opava

O zařízení

IČO: 13951467 (prověřit)
Fakturační adresa: Ostrožná 244/27, Opava, 74601
Odborný zástupce:

7 komentářů u „MUDr. Petra Střižíková Klimešová – Samost. ordinace všeob. prakt. lékaře (Opava)“

 1. Ta sestra je katastrofa obě jsou neochotné až drzé měli by si uvědomit že jsou tady pro nás a ne my pro ně….. Hned jak budu moct tak odcházím protože s takovým přístupem se nesmířím…. Dokud ta sestra byla s paní Pindurovou tak se ještě ovládala ale co teď léčí za komplex to nevím ale měla by navštívit psychiatra 🤮

  Odpovědět
 2. Máte pravdu je to neskutečné , sestřička je strašně povrchní a arogantní nemocnou me posílala do práce s tím že jsem zdravá taky od ní budu odcházet

  Odpovědět
  • Mame podobnou zkušenost s touto ordinaci. Doktorka i sestra postrádají profesionální přístup k problémům pacientů. Jejich neadekvátní chování nepřejí nikomu zažít.

   Odpovědět
 3. Souhlas s předchozím komentářem. Takové jednání jak ze strany doktorky, tak ze strany sestry, nechcete zažít. Jsou drze až sprosté a stížnost na lékařskou komoru by nebyla od věci. Toto pracoviště by mělo byt zrušeno. Nechapu za co jsou placené.

  Odpovědět
 4. Souhlasím s komentářem Antona. Přístup doktorky a také sestry není standardní, hoden kvalifikace, či výplaty. Jako by jim oběma chybělo základní psychologické i odborné minimum pro práci s lidmi a pro práci v těchto pozicích. Tato ordinace by mohla být zcela zrušena a určitě by nikomu nechyběla. Myslím, ze kazí dobré jméno té adresy, na které se vyskytuje.

  Odpovědět
 5. Ty příspěvky mi přijdou jako nějaká kampaň za určité období nebo paní doktorka musela projít nějakou celkovou proměnou. Jinak nechápu. Ke mne se chová naprosto uctivě a normálně. Asi záleží jaké kdo má nároky a očekávání….Pamatujte na moudro: podle sebe, soudím tebe! Cením si, že se snaží každý můj problém analyzovat do hloubky a pečlivě. Působí to na mne profesionálně a věřím, že jsem u ní v dobrých rukou. Neměnil bych, jsem naopak rád, že jsem natrefil právě na ni.

  Odpovědět

Napsat komentář