Enzycol DNA [recenze]: Pomůže vám s vašimi problémy?

(aktualizace 21. prosince 2022 - MUDr. Zdeňka Fantová)

Pokud máte potíže s močovými cestami a hromaděním kyseliny močové, určitě víte, že vám dovedou způsobit mnoho vrásek na čele. Kromě zdravějšího životního stylu můžete vyzkoušet přírodní doplněk stravy Enzycol DNA. Víte, co všechno může vašemu organismu nabídnout?

Močovému ústrojí mnoho z nás nevěnuje příliš velkou pozornost. To je chyba, protože je náchylné k infekcím, k horšímu vyprazdňování (za předpokladu, že jste muž a máte nezhoubně zvětšenou prostatu) a k mnoha dalším nepříjemnostem, jako je třeba zvýšené množství kyseliny močové v organismu.

Kromě zdravě nastaveného jídelníčku a pitného režimu můžete vyzkoušet i další tipy a triky, které vás mohou udržet v kondici. Jedním z nich je užívání doplňku stravy Enzycol DNA, který seženete v lékárně.

 

Pomáhá?

O Enzycol DNA

Enzycol DNA [recenze]: Pomůže vám s vašimi problémy? 2

Enzycol DNA je doplněk stravy, který seženete ve volném prodeji v lékárně. Jelikož má přírodní složení, bývá velmi dobře snášen. Jeho užívání přispívá k normální funkci močových cest, k podpoře močení a podporuje normální hladinu kyseliny močové v organismu. V neposlední řadě působí i jako antioxidant.

Složení

Ve složení tohoto doplňku stravy najdeme jen samé dobré věci. Dokonce i takové, které nebývají v podobných přípravcích tak obvyklé.

V každé tobolce najdeme:

 • Extrakt z plodu višně
 • Extrakt ze semen celeru
 • Extrakt ze semen pistácie
 • Kurkumin
 • Vitamín C

Vzhledem k tomu, že některé z výše uvedených ingrediencí podporují i normální stav imunitního systému, komplex těchto látek rozhodně vnímáme pozitivně.

 

Způsob použití

Enzycol DNA [recenze]: Pomůže vám s vašimi problémy? 3

V jednom balení Enzycol DNA najdete až 140 tobolek, což se může jevit jako hodně, vzhledem ke schématu užívání se to ale jeví jako nutnost. Proč? Především kvůli tomu, že za den máte užít až 4 tobolky. (2 ráno a 2 večer.) V případě, že se rozhodnete pro pravidelné užívání, množství tobolek můžete snížit na 2. (1 ráno a 1 večer.) Doporučená délka užívání jsou 2-3 měsíce. Zároveň byste měli tobolku užít buď alespoň 20 minut před jídlem, nebo nejdříve 30 minut po jídle.

Kolik stojí a kde ho sehnat?

Pokud nemáte štěstí na nějakou speciální slevu, jedno balení tohoto doplňku stravy vychází kolem 799,-. Se slevou se může jeho cena snížit i na 669,-. Co se týče dostupnosti, doplněk stravy Enzycol DNA seženete především v lékárnách, včetně těch internetových. Díky tomu by měl být pro uživatele poměrně dobře dostupný.

 

Enzycol DNA [recenze]: Pomůže vám s vašimi problémy? 4

Zkušenosti zákazníků

Nyní se podíváme na to, co o tomto doplňku stravy říkají lidé, kteří se do něj rozhodli vložit svoji důvěru. Byli s ním spokojení? A koupili by si ho znovu?

Když se podíváme na celkové hodnocení na srovnávačích zboží, zjistíme, že spokojenost zákazníků s jeho užíváním je tradičně velmi vysoká. Na portálu Zboží dosahuje spokojenost zákazníků na úroveň 4,5 hvězdičky z 5. Na srovnávači zboží Heuréka se pak spokojenost pohybuje na úrovni 89 %.

Zákazníci pak o něm nejčastěji říkají, že:

 • Pozorují výrazné zlepšení svých potíží
 • Jim pomohl
 • Ho používají i preventivně
 • Ho kupují opakovaně
 • Testy u lékaře ukazují lepší hodnoty
 • Má rychlý nástup účinků

Někteří lidé pouze uvádí, že jim nevyhovuje jeho vyšší cena. Vzhledem k tomu, že na ně ale dobře zabírá, jsou ochotni ji zaplatit. Jeden z uživatelů také uvedl, že je důležité tobolky zapít větším množstvím vody, protože má po jejich požití trochu pachuť v ústech. Když ale pomineme tento drobný problém, na tomto doplňku stravy neshledává žádné další negativum.

Vzhledem k tomu, kolik lidí doplňku stravy Enzycol DNA věří, domníváme se, že ho při případných potížích můžete vyzkoušet i vy.

 

 

Také máte s tímto přípravkem pozitivní zkušenost?

1 komentář u „Enzycol DNA [recenze]: Pomůže vám s vašimi problémy?“

 1. Jedno z mála vyjádření,které není pouze vtíravou reklamou. To reklamní vnucování jinde až odpuzuje.Ale když kolena bolí jako hrom,věřím této zprávě a nasadím Enzykol- uvidím,posoudím, a pak se vyjádřím o výsledku,zda je znát výsledek nebo jen víra tvá atd.. Ale nyní ztím poděkování paní doktorce.

  Odpovědět

Napsat komentář