Geloren pro lidi recenze: Vyplatí se vám tyto želatinové tablety?

(aktualizace 27. září 2023 - MUDr. Zdeňka Fantová)

Klouby jsou částí těla, kterou bychom si měli všichni dobře hýčkat. Postupem času totiž dochází k jejich přirozenému opotřebení, které způsobuje ztuhlost, bolest a další nepříjemnosti, které pak snižují kvalitu našeho každodenního života. Dnes se podíváme na to, co můžete očekávat od užívání kloubní výživy Geloren pro lidi.

geloren recenze

Jak už bylo řečeno, klouby jsou část těla, která musí každý den čelit zvýšené námaze. Vždyť nebýt kloubů, ráno nevstaneme z postele, ani nevyťukáme SMS zprávu naší rodině. Natož, abychom mluvili o nějakém normálním pohybu, při kterém kloubů používáme hned několik.

Pokud ale nějakou činnost opakujeme neustále dokola, třeba kvůli sportování, nebo práci, je naprosto pochopitelné, že dojde k jejich rychlejšímu opotřebení. Kvůli zvyšujícímu se věku dožití ale nepřipadá v úvahu, abychom několik desetiletí proleželi v posteli.

💡  Nakupujte bezpečně: Geloren nebo jakoukoli jinou kloubní výživu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Geloren na ProZdravi.cz

Může být vhodným typem prevence těchto problémů užívání kloubní výživy Geloren?

Co je Geloren?

Geloren je značka kloubní výživy, která ještě donedávna vyráběla preparáty pro zvířata. (Především pro psy.) Vzhledem k tomu, že se ji lidé nezdráhali užívat i tak, po čase  přišel Geloren s kloubní výživou pro lidi , která více odpovídá jejich tělesné konstituci a potřebám. (Při užívání kloubní výživy pro zvířata vás totiž čekal výpočet optimálního dávkování pro člověka.) V současné době tedy můžete bez starostí užívat atraktivní želé tablety.

Tip redakce – Geloren ACTIVE geloren active recenze

💊 Kloubní výživa

✅ Vysoký obsah látek
✅ Tablety v podobě želé
✅ S příchutí pomeranče

 

 

Složení

I když je Geloren pro lidi dostupný i v kapslích, mnohem víc jedinců si oblíbilo Geloren Active v podobě želé tablet, které mají příjemnou ovocnou příchuť.

V každé jedné želé tabletě objevíte:

 • Želatinu
 • Hydrolyzovaný kolagen
 • Chondroitin sulfát
 • Vitamín C
 • Kyselinu hyaluronovou

Geloren pro lidi recenze: Vyplatí se vám tyto želatinové tablety? 2

Kompletní složení

Účinné látky V denní dávce
Chondroitin sulfát 280 mg
Vitamín C 80 mg
Kyselina hyaluronová 60 mg
Želatina 1400 mg
Hydrolyzovaný kolagen 550 mg

Toto složení nevypadá na první pohled špatně, ale z našeho úhlu pohledu mu k dokonalosti ještě něco málo chybí. Například glukosamin sulfát, který se taktéž přidává do doplňků stravy na klouby. Také by nebylo špatné mít ve složení vitamín D, který se doporučuje pro normální stav kostí.

Kolik stojí?

Záleží, kde Geloren Active kupujete, průměrná cena se ale pohybuje okolo 400 korun za 400 g. Doporučené dávkování je navíc 3 tablety denně, které budete užívat alespoň po dobu 3 měsíců. Tento postup se navíc doporučuje opakovat několikrát za rok. Podle dostupných informací vás jedno balení vyjde na měsíc užívání, počítejte ale s dalšími náklady, které se pojí s doporučenou délkou užívání. Ve finále tedy nejde o úplně nejlevnější kloubní výživu.

 

Zkušenosti zákazníků

Nyní se podíváme na to, co na užívání kloubní výživy Geloren pro lidi říkají samotní uživatelé.

Ti spokojení nejčastěji zmiňují:

Výhody
 • Příjemnou chuť
 • Jednoduché dávkování
 • Zmírnění bolesti kloubů
 • Snadné užívání

Ti nespokojení zmiňují:

Nevýhody
 • Vyšší cenu
 • Větší obsah cukru
 • Preferenci vyššího obsahu kolagenu
 • Příliš časté užívání 

Zkušenosti uživatelů na internetu

geloren pro lidi
Zdroj: Pilulka.cz
geloren active hodnocení
Zdroj: Zbozi.cz
geloren zkusenosti recenze
Zdroj: Heureka.cz

Co z toho plyne? Že vám Geloren Active buď bezmezně vyhovuje, nebo k němu máte spoustu výhrad, které se týkají trochu vymakanějšího složení a četnosti užívání.

Pokud si nejste jistí, zda tento typ produktu bude vyhovovat právě vám, bude pro vás dobré, když se předem informujete i o dalších dostupných variantách kloubní výživy od dalších výrobců.

Alternativy kloubní výživy Geloren

Lámete si hlavu nad výběrem vhodné kloubní výživy právě pro vás? Přečtěte si některou z našich dalších recenzí. Výživa na klouby COLAFIT a FlexiMed.

 

 

Jakou zkušenost máte s Geloren Active pro lidi vy?

Zdroje informací

https://doplnky-stravy.heureka.cz/contipro-geloren-active-kloubni-vyziva-pro-lidi-400-g-90-tablet/ – Contipro Geloren Active kloubní výživa pro lidi 400 g 90 tablet (česky)

Napsat komentář