Primulus recenze: Pomůže vám s hladinou testosteronu?

(aktualizace 20. června 2023 - MUDr. Zdeňka Fantová)

Stárnutí se nevyhne prakticky nikomu z nás. Jelikož ho obvykle provází široké spektrum nejrůznějších projevů, z nichž některé mohou negativně ovlivnit hladinu testosteronu a mužskou sexualitu, podíváme se, jestli pro vás bude vhodným řešením dlouhodobé užívání doplňku stravy Primulus.

I když se pokles hormonů často spojuje s ženskou menopauzou, ušetřeni obvykle nebývají ani pánové. Hladina testosteronu může začít klesat už od cca 35 let. Jde ale jen o nepatrný úbytek (cca 1 % ročně), takže si dlouhou dobu nemusíte vůbec ničeho všimnout.

Jakmile vstoupíte do středního a zralého věku, může vás náhle zaskočit andropauza, v jejímž průběhu muži pociťují nedostatek energie, snížení libida a přírůstek hmotnosti, který může negativně ovlivňovat jejich celkové zdraví.

I když existuje něco, čemu se říká hormonální terapie, kromě toho, že může mít řadu negativních vedlejších účinků, není dostupná každému. Z toho důvodu muži zkouší volně prodejné testosteron tablety. Ve své podstatě jde o doplňky stravy, které obsahují vitamíny a další látky, jež mohou podporovat sexualitu, hladinu energie a celkovou vitalitu.

Jelikož jedním z těchto produktů je doplněk stravy Primulus, podíváme se, co od něj můžete očekávat v případě, že do něj vložíte svou důvěru.

Co je Primulus?

Primulus recenze: Pomůže vám s hladinou testosteronu? 2

✅ Primulus je český doplněk stravy pro muže, který obsahuje látky přírodního původu. Nejčastěji jde o bylinky, vitamíny a minerály. Jeho dlouhodobé užívání by mělo přispět k podpoře sexuality a k větší hladině energie, která vám může v tomto náročném životním období dost chybět. Také by měl přispět k podpoře tvorby testosteronu.

TIP: Podívejte se na naše  srovnání TOP 3 testosteron tablet !Primulus recenze: Pomůže vám s hladinou testosteronu? 3

Dozvíte se:

 • Jaké jsou příznaky nízké hladiny testosteronu
 • Jak přirozeně zvýšit testosteron 
 • Jaké jsou nejlepší doplňky stravy pro muže ⭐️

 

Složení Primulus: Kotvičník zemní a spol.

Primulus recenze: Pomůže vám s hladinou testosteronu? 4

Jak už to bylo řečeno v úvodu, doplněk stravy ✅ Primulus obsahuje látky přírodního původu, které jsou důležité jak pro doplnění energie, tak pro normální fungování mužského těla a psychiky.

V každé kapsli najdeme:

 • Zinek
 • Hořčík
 • Selen
 • Vitamín D3
 • Vitamín B6
 • Vitamín C
 • Biotin

A mnoho dalších, včetně extraktu z černého pepře, kotvičníku zemního a pískavice řeckého sena.

Tyto látky by měly při dlouhodobém užívání podpořit vaše libido, metabolismus i úroveň energie. Dále mohou přispět i k větší duševní pohodě a k normální funkci imunitního systému. Brzy byste se tedy měli zase cítit ve své kůži.

Jak se užívá, kolik stojí a kde ho koupit?

Primulus recenze: Pomůže vám s hladinou testosteronu? 6

Doplněk stravy ✅ Primulus seženete na oficiálních stránkách výrobce, také se dá ale koupit i v některých lékárnách a v obchodech se zdravou výživou. V jednom balení se dohromady nachází 60 tablet a během dne se mají užít dvě. Cena za jedno se pohybuje kolem 600,-, což patří ke zlatému průměru.

Zkušenosti uživatelů

Primulus toho mužům nabízí poměrně hodně, je ale otázkou, jestli to opravdu dokáže splnit. Proto se podíváme na uživatelská hodnocení, která jsou dostupná na srovnávačích Heuréka a Zboží.

Muži o užívání tohoto doplňku stravy uvedli, že:

 • Se jim lépe spí
 • Mají více energie
 • Vnímají lepší výkony (a to nejen při sportu)
 • Jsou spokojen/vyhovuje jim
 • Má příliš silné aroma
 • Na nástup účinků se musí čekat trochu déle, při dlouhodobém užívání se však cítí lépe
 • Není tolik kvalitní jako konkurenční výrobky
Primulus recenze: Pomůže vám s hladinou testosteronu? 7
Primulus pozitivní zkušenost, Heureka.cz
Primulus recenze: Pomůže vám s hladinou testosteronu? 8
Primulus negativní zkušenost, Heureka.cz

Většina mužů byla s užíváním doplňku stravy Primulus spokojená, takže ho můžeme s klidným srdcem doporučit i vám. Pokud však chcete něco vědět i o dalších přípravcích, které jsou na trhu k dostání, můžete si přečíst například naše srovnání doplňků stravy na podporu testosteronu.

 

 

Také máte s doplňkem stravy Primulus dobrou zkušenost?

Napsat komentář