Colafit RECENZE: Jaké jsou zkušenosti s jeho užíváním?

(aktualizace 27. září 2023 - MUDr. Zdeňka Fantová)

Všichni stárneme. Neprojevuje se to jen na našem metabolismu, nebo na vzhledu naší pokožky a vlasů. Kvůli neustálému pohybu se mohou v průběhu času ozvat i bolavé klouby. Mohla by jejich problematičnost zmírnit kloubní výživa Colafit?

Klouby jsou potřeba ke všem typům pohybu. Používáte je dokonce i ve chvíli, kdy se chcete jen poškrábat na hlavě. Je proto pochopitelné, že po několika dekádách mohou začít bolet, nebo bojkotovat předchozí rozsah pohybu.

Samozřejmě, na klouby má nemalý vliv to, jestli je permanentně zatěžujeme. (Například cvičením, nebo těžkou fyzickou prací.) Dále je může postihnout nemoc (například artróza), nebo přirozené stárnutí.

💡  Nakupujte bezpečně: Colafit nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Colafit na Prozdravi.cz

Jelikož se mladým, ale i starším lidem doporučuje dlouhodobé užívání dobré kloubní výživy, podíváme se na to, co všechno svede Colafit.

Co je Colafit?

Colafit RECENZE

✅ Colafit  je značka kloubní výživy, kterou v Česku a na Slovensku distribuuje firma Aurovitas. (Která se zaměřuje na distribuci kosmetiky, doplňků stravy, volně prodejných léků a zdravotnických prostředků.) 

Samotný doplněk stravy Colafit má několik řad, které se od sebe mírně liší názvem a svým složením. V portfoliu značky najdete Colafit Extra Strong, klasický Colafit, Colafit s vitamínem C, Colafit Junior či kosmetický přípravek Colafit Akut Pro, který se jako jediný používá na kůži.

V ostatních případech má Colafit podobu notoricky známých kolagenových kostiček, které se snadno užívají.

Tip redakce – Colafit (čistý kolagen) 120 kostiček colafit kolagen recenze

💊 Přírodní doplněk stravy

✅ 99,9% čistý lyofilizovaný kolagen bez barviv a přídatných látek
✅ Pro osoby nadměrně zatěžující klouby
✅ Pro osoby s pohybovými potížemi a starší lidi

Složení doplňku stravy Colafit

Základní ✅ Colafit toho vašim kloubům nenabízí mnoho. V podstatě jde jen o lyofilizovaný kolagen, který je prost jakýchkoliv dalších přidaných látek. Tento Colafit je (alespoň z našeho osobního pozorování) jedním z nejoblíbenějších produktů této značky. Je ale otázka, nakolik je tento typ Colafitu účinný, protože se obecně ví, že aby byla využitelnost kolagenu co nejlepší, obvykle se kombinuje minimálně s vitamínem C.

Colafit s vitamínem C tento požadavek splňuje. Z toho důvodu bychom při osobním výběru sahali primárně po něm. Než po jeho čistém kolegovi.

Colafit recenze
Colafit recenze

Colafit Extra Strong zase obsahuje kolagen typu I, který je doplněný o vitamín D3. Ten je důležitý pro normální stav kostí. Colafit Junior obsahuje oproti ostatním druhům doplňku stravy Colafit sladidlo/příchuť, kvůli kterému má být jeho příjem atraktivní i pro děti.

Pro rychlou úlevu od bolesti pohybového aparátu pak použijte topický přípravek Colafit Akut Pro. Jde o masážní krém, který má ve složení kyselinu hyaluronovou, kolagen, glycerin, mentol, kafr, boswelii a kostivalový extrakt.

Kde se dá koupit?

Doplněk stravy ✅ Colafit je velmi snadno k sehnání. Jelikož nejde o lék, prodává se na internetu, i v kamenných lékárnách. Pokud si nejste jistí, ve kterých internetových obchodech lze doplněk stravy oficiálně koupit, můžete se podívat na seznam e-shopů na webu Colafit. 

Colafit RECENZE

Zkušenosti zákazníků

Jak už bylo řečeno, doplněk stravy ✅ Colafit je mezi lidmi velice oblíbený. Hlavně kvůli snadné dostupnosti a ceně. Jelikož jsme měli ve výčtu jednotlivých druhů Colafitu mírné výhrady k čistému Colafitu bez přísad, budeme se zajímat hlavně o jeho uživatelské recenze. 

Lidé, kteří zkusili klasický Colafit a byli spokojeni, o něm říkají, že:

Výhody
  • Pomáhá zmírňovat bolest kloubů
  • Se snadno polyká
  • Ho dobře snášejí i děti (i když, v tomhle případě se řiďte tím, co uvádí výrobce na obalu)
  • Je lepší začít s jeho užíváním dřív (a ne až ve chvíli, kdy začnete řešit nějaké potíže)
  • Jim vyhovuje užívání jednou za den
  • Po něm nebolí žaludek
  • Splňuje to, co slibuje

Ti nespokojení zmiňují, že:

Nevýhody
  • Se jim zdá drahý
  • Nepociťují žádné změny k lepšímu

Zkušenosti uživatelů na internetu

Colafit zkušenosti
Zkušenosti s Colafit. Zdroj: Zbozi.cz
colafit diskuze
Zdroj: Pilulka.cz
colafit hodnocení
Zkušenosti s Colafit. Zdroj: Heureka.cz

Jelikož má doplněk stravy ✅ Colafit na srovnávačích poměrně vysoké procento spokojenosti, za jeho vyzkoušení (skoro) nic nedáte. Opravdu ale myslete na to, že pokud už nějaké problémy máte, nebo chcete pro své klouby trochu lepší péči, vždy je lepší volit vícesložkovou kloubní výživu. Je sice dražší, ale vaše klouby si extra porci účinných látek jistě zaslouží.

 

 

Zkoušeli jste někdy kloubní výživu Colafit? Pokud ano, jaký na ni máte názor?

Napsat komentář