Alfazone pro muže [recenze]: Zázrak, nebo podvod?

Cítíte, že vaše sexualita a plodnost potřebují chytit druhý dech? Pak se může docela snadno stát, že začnete koukat na nejrůznější doplňky stravy, které se dají sehnat ve volném prodeji, a které mohou tělu dodat látky, které potřebuje pro své normální fungování a chuť na sex. Je ale dobrý nápad zkoušet zrovna něco, co si říká Alfazone?

Pro muže je sexualita velice důležitá, protože právě na ní se často staví narativ o opravdovém a tradičním mužství. Proto můžete velmi špatně nést, že jste neměli sex už pořádně dlouhou dobu. Třeba z důvodu erektilní dysfunkce, nebo kvůli tomu, že na něj prostě nemáte vůbec náladu.

Také se ale často hodnotí i mužská plodnost. Nikdy neplatilo, že problémy s plodností mají pouze ženy. Za neplodností páru mohou být i obě strany, nebo také čistě muži, kteří mohou mít problémy s kvalitou, počtem a tvarem spermií.

Přečtěte si: Recenze doplňků stravy na podporu testosteronu

Hřebíčkem do rakve v takové situaci pak může být celková menší pánská ochota o problémech mluvit s odborníkem, proto se relativně často setkáváme se snahou řešit tyto problémy svépomocí. A to ne vždy dobrým způsobem.

Dnes se proto podíváme, proč se raději vyhnout něčemu, co si říká Alfazone.

Co je Alfazone?

Alfazone má být volně prodejný doplněk stravy pro muže, který má podporovat normální plodnost, normální hladinu testosteronu, normální hladinu energie a metabolismus. Na první pohled na něm nevypadá nic podezřele. Dokonce ho mají v nabídce i některé ověřené weby (například Mall nebo Kaufland). Tak proč se mít před ním na pozoru?

Alfazone složení

Na některých webových stránkách, na kterých je doplněk stravy Alfazone k dostání, je uvedeno pouze několik látek, z nichž některé, které by měl obsahovat, však vůbec uvedeny nejsou. Jak jsme to zjistili? Přes marketplace Kaufland, kde byly uvedené látky, které jsme v souvislosti s tímto výrobkem vůbec nenašli.

složení Alfazone wo-me

Například na prvním snímku obrazovky z webu Wo-me můžeme vyčíst, že Alfazone obsahuje:

  • Extrakt z listů damiány
  • Ženšen
  • Zinek

Jenže, když se podíváme na Kaufland marketplace, najednou ve složení vidíme:

  • Selen
  • Zinek
  • Vitamín C
  • L-arginin
  • Macu
  • Ginkgo-bilobu

A mnoho dalších. Konkrétně damiánu nevidíme nikde. A co se týče ženšenu, vidíme, že sice ve složení na Kaufland je uveden sibiřský ženšen, to ale není ženšen pravý, ale eleuterokok ostnitý. Což je úplně jiná rostlina, než ženšen pravý, který se do doplňků stravy na podporu vitality přidává zcela běžně. (Pravda, i eleuterokok někde občas najdeme, ale ve srovnání s klasickým ženšenem je to spíše méně často. Existuje navíc riziko záměny názvu.)

složení alfazone kaufland

složení alfazone kaufland

Co dalšího nám na tom nesedí

Nesedí nám na tom ani to, že zatímco na Kaufland je tento doplněk stravy prodáván jako doplněk stravy na podporu vitality, plodnosti a sexuality, na webu Wo-Me se u něj uvádí prostatitida.

Také se nám zdá být zvláštní, že Alfazone má na různých webech různý vzhled. Zatímco například na českém Mall se prodává krabička s platíčkem pro každou kapsli, na Kaufland marketplace se prodává jedna tuba, v jejímž nitru se společně schovávají všechny kapsle.

Mezi možné vysvětlení by mohlo patřit, že jde o dva různé doplňky stravy. A to i vzhledem k uvedenému rozdílnému složení. Na druhou stranu, nezdá se vám to zvláštní? Na Mall navíc vidíme, že doplněk stravy jde přes partnerský prodej s Unicorn Brigade, která má v nabídce i další pofidérní a špatně hodnocené produkty.

Zkušenosti kupujících

alfazone zkušenosti

Kladné nejsou ani zkušenosti kupujících, kteří se rozhodli tento doplněk stravy vyzkoušet. Například z německých recenzí na Kaufland plyne, že výrobek nedělá to, co slibuje. Jednu recenzi, kterou je asi potřeba brát vzhledem ke stylu psaní s rezervou, se nám podařilo najít i na Zboží. A ani ta nebyla podle všeho pozitivní.

Kdybychom k tomu tedy měli něco dodat, Alfazone se raději vyhněte. Místo toho můžete jako levnější a ověřenou alternativu zkusit třeba doplněk stravy Vitamen, kterému jsme taktéž věnovali samostatnou recenzi.

alfazone zkušenosti

Zaznamenali jste někde Alfazone, nebo vás tento doplněk stravy úplně minul?

Napsat komentář