Vitamen recenze: Zvýší hladinu testosteronu?

(aktualizace 18. července 2023 - MUDr. Zdeňka Fantová)

Testosteron je hlavní mužský pohlavní hormon, který má vliv na mnoho různých oblastí psychického a fyzického zdraví. V organismu ho ale od cca 30-35 let postupně ubývá, takže ve zralém věku můžete začít pociťovat příznaky jeho nedostatku. Může vám v období andropauzy pomoci získat zpět ztracenou rovnováhu doplněk stravy Vitamen?

I když to mnozí ještě netuší, testosteron v tělech mužů postupem času postupně ubývá. Sice ne tak radikálně, jako je tomu u žen před menopauzou (uvádí se, že je to jen cca 1 % za rok), s ubíhajícími léty se to ale může nějak projevit.

Aby to navíc bylo trochu komplikovanější, hladina testosteronu nemusí souviset jen s andropauzou (která je něco jako mužský přechod), ale i s nezdravým životním stylem. Proto je důležité, abyste o sebe opravdu důkladně pečovali a dodržovali jste zásady zdravé životosprávy. Mnozí muži do ní zahrnují i testosteron tablety. Ve své podstatě jde o volně prodejné (často přírodní) doplňky stravy, které obsahují komplex vitamínů, bylinek a dalších látek, které podporují hormonální rovnováhu a pomáhají vyvažovat negativní příznaky stárnutí.

Vitamen recenze: Zvýší hladinu testosteronu? 2

Jedním z nich je český doplněk stravy Vitamen, který slibuje, že se po něm opět vrátíte do hry. Je to ale pravda?

O Vitamen

✅ Vitamen je český doplněk stravy pro zralé muže, který obsahuje látky, jež mají podpořit normální hladinu testosteronu. Kromě jiného má jeho užívání podporovat energii, dobrou náladu, výkonnost a zdraví. Mnozí také ocení, že by měl pozitivně podpořit i chuť na sex, která už nemusí být taková, jaká bývala.

Vitamen recenze: Zvýší hladinu testosteronu? 3

Co je uvnitř?

Jak už bylo řečeno, doplněk stravy ✅ Vitamen je na přírodní bázi. Nenajdete v něm tedy nic, co by nemuselo vašemu tělu udělat dobře.

Nabídnout vám může sílu:

 • Pískavice řeckého sena
 • Kotvičníku zemního
 • Ženšenu
 • Vitamínu K2
 • Vitamínu D3
 • Vitamínu B9
 • Biotinu
 • Extraktu z černého pepře
 • Vitamínu C
 • Vitamínu A
 • Selenu
 • Zinku

A dalších.

Vzhledem k tomu, že tyto vitamíny a látky jsou důležité pro podporu imunitního systému, pro normální plodnost, pro normální stav kostní hmoty, která může s narůstajícím věkem slábnout, pro podporu metabolismu, pro podporu libida a dalších okruhů mužského zdraví, dlouhodobé užívání doplňku stravy Vitamen se vyplatí minimálně zvážit.

Vitamen recenze: Zvýší hladinu testosteronu? 4

Výhodné balení

Doplněk stravy ✅ Vitamen stojí za normálních okolností 479,- na jeden měsíc užívání + doprava. Zajímavé však je, že čím víc balení si objednáte, tím víc při nákupu ušetříte. Například při objednávce balení na dva měsíce užívání získáte dopravu zdarma.

Když si vyberete balení na tři měsíce užívání, nejen, že budete mít dopravu zdarma, ale za nákup produktů zaplatíte jen 1 275,-, což je oproti nákupu po jednom balení úspora 211,-. Nejlépe pak vychází nákup doplňku stravy Vitamen na půl roku, protože kromě poštovného zdarma dohromady ušetříte 574,-. 

Ve své podstatě tedy můžete těžit ze zajímavé množstevní slevy, u které platí, že čím víc toho objednáte, tím je cena za jeden produkt nižší. (A funguje to tak i u některých jiných značek a prodejců.)

TIP: Podívejte se na naše  srovnání TOP 3 testosteron tablet !Vitamen recenze: Zvýší hladinu testosteronu? 5

Dozvíte se:

 • Jaké jsou příznaky nízké hladiny testosteronu
 • Jak přirozeně zvýšit testosteron 
 • Jaké jsou nejlepší doplňky stravy pro muže ⭐️

Zkušenosti zákazníků

Muži jsou podle dostupných recenzí s užíváním Vitamen spokojení. Mnozí uvádí, že ho objednávají pravidelně a naprosto jim vyhovuje. Další zase říkají, že po prvních dvou týdnech pociťovali mírně lepší náladu a větší množství energie, dalších jevů si však začali všímat až po delší době užívání a teď nedají na Vitamen dopustit.

Někteří také říkají, že ve srovnání s dalšími doplňky stravy z této kategorie Vitamen v poměru ceny a výkonu vychází v jejich očích nejlépe.

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem nám  nezbývá nic jiného, než doporučit Vitamen i vám , protože vás může skutečně povzbudit.

 

 

Také máte s Vitamen dobrou zkušenost?

Napsat komentář