Diapil – obrátí tyto pilulky příznaky cukrovky k lepšímu?

Přišli jste právě od lékaře a zjistili jste, že máte něco, čemu se říká prediabetes? Pak jde o poslední varování, že se mílovými kroky blíží cukrovka. Než ale začnete házet flintu do žita a představovat si nejčernější scénáře, přistupte k celkové změně životního stylu, jejíž součástí může být i užívání doplňku stravy Diapil.

Pravidelná prevence u praktického lékaře je velmi důležitá a nikdo z nás by ji neměl podceňovat. Především proto, že v průběhu rutinní kontroly může odhalit spoustu skrytě probíhajících potíží, které mohou do budoucna zvyšovat riziko nejrůznějších příhod. Nepatří k nim jen vysoký krevní tlak nebo zvýšená hladina cholesterolu, ale také třeba cukrovka, jejímž předstupněm je mnohdy právě prediabetes.

Než ale začnete bědovat nad tím, že život není fér, měli byste vědět, že optimální hladina cukru velmi úzce souvisí s naším celkovým životním stylem. Máme tedy tu moc svůj zdravotní stav svým chováním přímo ovlivnit. Příznaky cukrovky, ke kterým patří rozmazané vidění, častá potřeba močit, intenzivní pocit žízně či únava, se tedy i přes aktuálně nepříznivý stav nemusí v budoucnu vůbec rozvinout.

Nebudeme vám ale rozhodně nic nalhávat. Aby byla tato mise úspěšná, bude to vyžadovat kompletní změnu jídelníčku, redukci přebytečných tukových zásob a mnohem větší množství pohybu. Když k tomu ještě přidáte třeba doplněk stravy Diapil, kombinace všech těchto faktorů by vám mohla příznivě hrát do karet.

Co je Diapil?

Co je Diapil

Diapil je volně prodejný doplněk stravy, jehož složení podporuje normální hladinu krevního cukru. Vzhledem k tomu, že obsahuje bylinky, nemá vedlejší účinky. (Pokud vám však lékař předepsal jiné přípravky na snížení hladiny krevního cukru, před jeho nasazením se s ním o tom nejprve poraďte.)

Některé z uvedených látek také přispívají k redukci hmotnosti, která je pro lidi s prediabetem a diabetem taktéž hodně zásadní. Možné je to proto, že obsahuje látky, které se spojují s redukcí chuti na sladké. Mnohým bude také dozajista sympatické, že tento doplněk stravy je vyrobený v Česku.

Jaké má složení?

složení Diapil

V doplňku stravy Diapil najdeme dohromady 8 aktivních látek, které podporují normální hladinu glukózy a podporují hubnutí.

Patří mezi ně:

 • Berberine
 • Extrakt z gymnema sylvestre
 • Skořice cejlonská
 • Vitamín D3
 • Kyselina alfa-lipoová
 • Chrom
 • Niacin
 • Magnesium

Mezi hodně oblíbené pomocníky patří především skořice cejlonská, která je mnohem kvalitnější, než skořice čínská. Již zmíněná gymnema sylvestre zase může přispět k redukci chuti na sladké, kvůli které se vám nemusí pořád dařit zhubnout. Kyselina alfa-lipoová zase podporuje metabolismus (nejen) glukózy.

Jaké jsou zkušenosti?

zkušenosti s Diapil

Vzhledem k tomu, že na trhu je podobných doplňků stravy poměrně velké množství, je pochopitelné, že většina lidí se chce před nákupem ujistit, že nejde o zajíce v pytli.

Lidé, kteří se rozhodli Diapil objednat a vyzkoušet, zmiňují třeba:

 • Spokojenost s užíváním výrobku
 • Snížení hladiny krevního cukru během kontroly u lékaře
 • Že na začátku byli skeptičtí, ale Diapil na ně dobře zafungoval a doporučují ho dál
 • Že se jim daří držet hladinu krevního cukru bez větších výkyvů
 • Že splnil jejich očekávání

Podle výše uvedených uživatelských zkušeností to vypadá, že řada kupujících bude tento doplněk stravy objednávat a užívat i nadále. Mnozí ho také doporučují dál, což bývá jeden z hlavních projevů spokojenosti.

Jakou roli v tom hraje životní styl?

Určitě velkou! Aby mohl Diapil správně fungovat, počítejte s tím, že i během jeho užívání je důležité dbát na zdravý jídelníček, který respektuje vaše individuální potřeby. Zapomínat by se nemělo ani na pohybovou aktivitu a hubnutí.

Abyste navíc měli jistotu, že se hladina krevního cukru vyvíjí správným směrem, nepodceňujte ani pravidelné lékařské prohlídky a měření krevního cukru jak doma, tak u odborníka. Jedině správná kombinace všech faktorů, které mají na hladinu krevního cukru přímý vliv, vám totiž může přinést ty nejlepší výsledky.

Také máte s doplňkem stravy Diapil dobré zkušenosti, na základě kterých byste ho doporučili i ostatním?

Napsat komentář