Flextor [recenze]: Má podle zkušeností účinek na klouby?

(aktualizace 9. května 2024 - MUDr. Zdeňka Fantová)

Kloubní výživa je jedním z doplňků stravy, které by měl v průběhu dospělého života užívat prakticky každý. Nikdo z nás se totiž s postupujícím časem nevyhne opotřebení pohybového aparátu. Vyplatí se vyzkoušet Advance Flextor?

flextor na klouby recenze

Z nejrůznějších reklam a z pultů obchodů/lékáren jistě znáte mnoho značek kloubní výživy, které vám slibují učiněné zázraky. Jenže, když se podíváme na jejich složení, zas tak slavné to s nimi často nebývá. Například kolagenové doplňky stravy mnohdy neobsahují vitamín C, který zlepšuje jeho vstřebávání. Technicky vzato to znamená, že byste měli vitamín C při užívání kolagenu doplňovat z jiného zdroje. (Což je samozřejmě práce navíc.)

Rychlé hodnocení:

Flextor [recenze]: Má podle zkušeností účinek na klouby? 2
Flextor

4,1/5 ★★★★★
Skvělé

Umístil se na 3. místě z 31 kloubních výživ v našem testu kloubních výživ.

 

Také ale existují druhy kloubní výživy, které například nenabízí žádné látky na podporu normálního stavu kostí, svalů a dalších součástí pohybového ústrojí, takže pro uživatele nemusí být dostatečně komplexní.

💡  Nakupujte bezpečně: Flextor nebo jakoukoli jinou kloubní výživu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Flextor.cz

Dnes se proto podíváme, co přesně vám může nabídnout kloubní výživa Flextor.

 

Co je Advance Flextor?

Flextor [recenze]: Má podle zkušeností účinek na klouby? 3 ✅ Advance Flextor je kloubní výživa, která obsahuje komplex látek přírodního původu. Tím se odlišuje od mnoha jiných, které například obsahují pouze čistý kolagen.  Tuto kloubní výživu mohou užívat jak senioři, kteří již mají nějaké zdravotní problémy, které omezují jejich pohyblivost, stejně jako lidé v produktivním věku, kteří sportují nebo mají fyzicky náročnější zaměstnání. 

Tip redakce – Advance Flextor kloubní výživa flextor

💊 Kloubní výživa

✅ Komplexní péče o klouby
✅ 7 účinných látek
✅ Podporuje zdraví kloubů
✅ Pro správnou funkci kostí a chrupavek

 

 

Složení kloubní výživy Flextor

Ve složení tohoto doplňku stravy najdeme hned 7 látek, takže se nemusíte bát, že v ní chybí něco důležitého.

V každé tabletě najdeme:

 • Chondroitin
 • Glukosamin
 • Kolagen typu I a II
 • MSM
 • Bromelain
 • Boswellii
 • Vitamín C

Tyto látky se spojují s podporou normálního stavu kloubů. Jak také víme, vitamín C je důležitý pro normální vstřebávání a produkci kolagenu, takže je dobré vědět, že v této kloubní výživě nechybí. Některé z výše uvedených látek se pak také spojují s podporou normálního stavu kostí, které mohou mít v pozdějším věku nižší hustotu.

Kompletní složení

Aktivní látky ve 2 tabletách
Glukosamin sulfát 700 mg
Chondroitin sulfát 300 mg
MSM 200 mg
Boswellia serrata (boswellické kys. min. 65%) 100 mg
Bromelain 1200 GDU/g 100 mg
Kolagen (hydrolyzát) 40 mg
Kolagen typ II (nativní) 2000 μg
Vitamin C 40 mg (50% RHP*)
RHP*: Referenční hodnota příjmu.

Jak se užívá a kolik stojí?

Doporučené schéma užívání jsou 2-3 tablety denně. Děti od 12 let pak mohou užívat 1 tabletu denně. V jednom balení pak dohromady najdete 120 kapslí, takže by vám mělo vydržet minimálně na 2 měsíce. Cena se pak pohybuje kolem 360,- za jedno, což činí ✅ Flextor cenově velmi dobře dostupný.

Flextor [recenze]: Má podle zkušeností účinek na klouby? 4

Kde ho koupit?

Kromě oficiálních stránek můžete zamířit i do lékárny, protože doplňky od Advance Nutraceutics se v nich obvykle prodávají. Tento doplněk stravy na klouby ale občas nabízejí i některé online parfumerie a další e-shopy.

Zkušenosti zákazníků a zákaznic

Stejně jako v případě jiných recenzí se nyní podíváme na to, co na dlouhodobé užívání kloubní výživy Advance ✅ Flextor říkají lidé, kteří se do ní rozhodli vložit svoji důvěru. Byli spokojení? A koupili by si ji znovu?

Když se podíváme na uživatelská hodnocení na srovnávačích zboží, zjistíme, že lidé o této kloubní výživě nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Je méně bolí klouby
 • Funguje
 • Se jim líbí, že jde o český výrobek
 • Má rychlý nástup účinků
 • Vnímají zlepšení pohyblivosti bolavého kloubu
 • Si Flextor koupí znovu

Ti nespokojení nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
 • Se špatně polyká
 • Tablety jsou příliš velké
 • Je poměrně drahý
flextor zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
flextor výživa
Zdroj: Zbozi.cz
flextor klouby výživa recenze
Zdroj: Pilulka.cz
flextor advance
Zdroj: Lekarna.cz

Většina lidí, kteří se rozhodli sdělit světu svou zkušenost, byla s tímto doplňkem stravy spokojená. Některým nevyhovuje jeho cena, z naší zkušenosti ale víme, že se tato kloubní výživa řadí k těm cenově nejlépe dostupným. (Pro představu, obvykle se cena pohybuje kolem 1 000-1 300,-)

Vzhledem k pozitivním zkušenostem, obsahu látek a velikosti balení bychom vám tedy doporučili Advance ✅ Flextor vyzkoušet.

Jaké jsou alternativy kloubní výživy Flextor?

Na poli kloubní výživy najdeme mnoho výrobců. Napsali jsme pro vás recenze na další produkty a značky. Můžete si je snadno porovnat s kloubní výživou Flextor. Kloubní výživa Kloubin, Cloubex, doplněk stravy FlexiMed, kolagen Colafit a Geloren pro lidi.

 

 

Také máte s Advance Flextor pozitivní zkušenost?

 

Napsat komentář