Flextor [recenze]: Má podle zkušeností účinek na klouby?

(aktualizace 13. února 2023 - MUDr. Zdeňka Fantová)

(aktualizace 13. února 2023 – MUDr. Zdeňka Fantová)Kloubní výživa je jedním z doplňků stravy, které by měl v průběhu dospělého života užívat prakticky každý. Nikdo z nás se totiž s postupujícím časem nevyhne opotřebení pohybového aparátu. Vyplatí se vyzkoušet Advance Flextor?

Z nejrůznějších reklam a z pultů obchodů/lékáren jistě znáte mnoho značek kloubní výživy, které vám slibují učiněné zázraky. Jenže, když se podíváme na jejich složení, zas tak slavné to s nimi často nebývá. Například kolagenové doplňky stravy mnohdy neobsahují vitamín C, který zlepšuje jeho vstřebávání. Technicky vzato to znamená, že byste měli vitamín C při užívání kolagenu doplňovat z jiného zdroje. (Což je samozřejmě práce navíc.)

Také ale existují druhy kloubní výživy, které například nenabízí žádné látky na podporu normálního stavu kostí, svalů a dalších součástí pohybového ústrojí, takže pro uživatele nemusí být dostatečně komplexní.

Dnes se proto podíváme, co přesně vám může nabídnout kloubní výživa Flextor.

Co je Advance Flextor?

Flextor [recenze]: Má podle zkušeností účinek na klouby? 2

Advance Flextor je kloubní výživa, která obsahuje komplex látek přírodního původu. Tím se odlišuje od mnoha jiných, které například obsahují pouze čistý kolagen. Tuto kloubní výživu mohou užívat jak senioři, kteří již mají nějaké zdravotní problémy, které omezují jejich pohyblivost, stejně jako lidé v produktivním věku, kteří sportují nebo mají fyzicky náročnější zaměstnání.

Složení kloubní výživy Flextor

Flextor [recenze]: Má podle zkušeností účinek na klouby? 3

Ve složení tohoto doplňku stravy najdeme hned 7 látek, takže se nemusíte bát, že v ní chybí něco důležitého.

V každé tabletě najdeme:

 • Chondroitin
 • Glukosamin
 • Kolagen typu I a II
 • MSM
 • Bromelain
 • Boswellii
 • Vitamín C

Tyto látky se spojují s podporou normálního stavu kloubů. Jak také víme, vitamín C je důležitý pro normální vstřebávání a produkci kolagenu, takže je dobré vědět, že v této kloubní výživě nechybí. Některé z výše uvedených látek se pak také spojují s podporou normálního stavu kostí, které mohou mít v pozdějším věku nižší hustotu.

Jak se užívá a kolik stojí?

Doporučené schéma užívání jsou 2-3 tablety denně. Děti od 12 let pak mohou užívat 1 tabletu denně. V jednom balení pak dohromady najdete 120 kapslí, takže by vám mělo vydržet minimálně na 2 měsíce. Cena se pak pohybuje kolem 360,- za jedno, což činí Flextor cenově velmi dobře dostupný.

Flextor [recenze]: Má podle zkušeností účinek na klouby? 4

Kde ho koupit?

Kromě oficiálních stránek můžete zamířit i do lékárny, protože doplňky od Advance Nutraceutics se v nich obvykle prodávají. Tento doplněk stravy na klouby ale občas nabízejí i některé online parfumerie a další e-shopy.

Zkušenosti zákazníků a zákaznic

Stejně jako v případě jiných recenzí se nyní podíváme na to, co na dlouhodobé užívání kloubní výživy Advance Flextor říkají lidé, kteří se do ní rozhodli vložit svoji důvěru. Byli spokojení? A koupili by si ji znovu?

Když se podíváme na uživatelská hodnocení na srovnávačích zboží, zjistíme, že lidé o této kloubní výživě nejčastěji říkají, že:

 • Je méně bolí klouby
 • Funguje
 • Se jim líbí, že jde o český výrobek
 • Má rychlý nástup účinků
 • Vnímají zlepšení pohyblivosti bolavého kloubu
 • Si Flextor koupí znovu

Většina lidí, kteří se rozhodli sdělit světu svou zkušenost, byla s tímto doplňkem stravy spokojená. Některým nevyhovuje jeho cena, z naší zkušenosti ale víme, že se tato kloubní výživa řadí k těm cenově nejlépe dostupným. (Pro představu, obvykle se cena pohybuje kolem 1 000-1 300,-)

Vzhledem k pozitivním zkušenostem, obsahu látek a velikosti balení bychom vám tedy doporučili Advance Flextor vyzkoušet.

 

 

Také máte s Advance Flextor pozitivní zkušenost?

 

Napsat komentář