ProMan PLUS [recenze]: Jaké jsou zkušenosti? Jaká je cena?

(aktualizace 5. února 2024 - MUDr. Zdeňka Fantová)

Vlivem narůstajícího věku a nezdravého životního stylu zažívá mnoho mužů pokles hladiny testosteronu. Vzhledem k tomu, že jde o důležitý pohlavní hormon, který hraje roli jak v oblasti sexuality, reprodukce a celkového zdraví, mrkneme se, zda se vyplatí zkusit ProMan PLUS zdarma a následně pokračovat v jeho užívání.

promanplus recenze

Mnoho mužů ve zralém a pokročilém věku se zajímá o to, jak doplnit testosteron, jehož úbytek mohou pocítit na vlastní kůži. Mezi projevy tohoto stavu může patřit například nedostatek chuti na sex, porucha erekce a zhoršená plodnost, přibírání na váze a ztráta aktivní svalové hmoty atd.

V současné době si mohou pánové vybírat z širokého spektra volně prodejných doplňků stravy, které často obsahují komplex vitamínů, minerálů a bylinek, které podporují vitalitu, normální stav prostaty a normální hormonální rovnováhu.

Přečtěte si: TOP testosteron tablety

Jejich kvalita se různí, takže rozhodně není na škodu si před nákupem udělat menší průzkum, a teprve posléze se rozhodnout, do kterého přípravku vložíte své finance a důvěru.

💡  Nakupujte bezpečně: ProMan PLUS nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na andropauzu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Promanplus.cz

Dnes přišla řada na doplněk stravy ProMan PLUS, který je možné vyzkoušet i zdarma za uhrazení poštovného a balného.

O ProMan PLUS

promanplus recenze ✅ ProMan PLUS je stejně, jako třeba doplněk stravy Primulus, volně prodejný přípravek pro muže, které sužuje andropauza. (Což je jiný termín pro mužský přechod.) Taktéž obsahuje několik látek, včetně vitamínů, které by měly  podpořit normální hospodaření těla s energií, hormonální rovnováhu, sportovní výkon a sexuální touhu. 

Přečtěte si: Recenze českého doplňku stravy Vitamen

Tip redakce – ProMan PLUS proman recenze

💊 Doplněk stravy pro muže

✅ Přirozená podpora testosteronu
✅ Podpora celkové výkonnosti
✅ Energie a výdrž
✅ Přírodní produkt z Norska

 

 

ProMan PLUS složení

Začneme tím, že si představíme obsažené vitamíny. Je mezi nimi například vitamín D3 a vitamín B12. Tyto látky podporují normální hladinu kostní hmoty a normální stav imunitního systému. Přidat také můžeme podporu hospodaření těla s energií, takže byste měli mít více sil pro své každodenní aktivity.

Dále uvnitř najdeme:

  • Zinek
  • Selen
  • Vitamín B3
  • Ženšen

A mnoho dalších, včetně damiány, rozchodnice růžové či pískavice řeckého sena.

Kompletní složení

Účinná látka v 1 kapsli
hořčík (oxid hořečnatý) 187,5 mg (50 % RHP*)
pískavice řecké seno semeno, extrakt 100 mg
rozchodnice růžová kořen, extrakt 75 mg
všehoj ženšenový – ženšen kořen, extrakt 50 mg
pantala rozkladitá – damiana list, extrakt 50 mg
rybí bílkovina (rybí výrobek) 27 mg
niacin (nikotinamid – vitamin B3) 16 mg (100 % RHP)
zinek (oxid zinečnatý) 15 mg (150 % RHP)
vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 4,2 mg (300 % RHP)
selen (seleničitan sodný) 55 µg (100 % RHP)
vitamin D3 (cholekalciferol) 5 µg (100 % RHP)
vitamin B12 (kyanokobalamin) 2,5 µg (100 % RHP)
Obal kapsle: želatina, barvivo: oxid železitý.
*RHP = referenční hodnota příjmu

Dávkování a cena

Co se týče dávkování, v průběhu dne by vám měla stačit jedna tableta. V případě zájmu je možné před nákupem vyzkoušet užívání tohoto doplňku stravy zdarma, pouze za uhrazení poštovného, které činí 49,-. Standardní cena je pak 599,-.

Zkušenosti uživatelů

Na srovnávači zboží Heureka✅ ProMan PLUS pozitivní hodnocení a spokojenost s ním dosahuje 82 %.

Mnohým se líbí jeho přírodní složení, jiní však ani po delší době užívání ale nezaznamenali žádnou viditelnou změnu. Na jiné zase funguje dobře, ale vadí jim velikost tablet. Ve srovnání s některými jinými doplňky stravy také stačí užít pouze jednu kapsli, takže není potřeba celý den myslet na to, že si máte vzít další dávku.

Hodnocení z internetu

proman plus diskuze
Zdroj: Heureka.cz
proman plus hodnocení
Zdroj: Heureka.cz

Jaké jsou alternativy doplňku stravy ProMan PLUS?

Doplňků stravy na andropauzu a podporu normální hladiny testosteronu najdeme na internetu spoustu. Proto jsme pro vás napsali další recenze, abychom vám usnadnili výběr. Doplněk stravy pro zralé muže Vitamen, Maxulen nebo Primulus. Tyto doplňky stravy si můžete porovnat i v naší recenzi. 👉 Srovnání TOP 3 testosteron tablet 👈

 

 

Jakou zkušenost máte s ProMAN PLUS vy?

Napsat komentář